banner234

Ziraat Odası başkanı Akbuğa, Esnaf Odalarını ziyaret etti

Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte seçimleri yeni tamamlanan odalara tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziraat Odası başkanı Akbuğa, Esnaf Odalarını ziyaret etti

Bakkallar  ve  Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Zafer Kara, Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Güleç, Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral,  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men, Kahveciler  Esnaf Odası Başkanı Erkin Güney, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Halil İbrahim Doğan, S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Genli  ile görüşerek oda yönetimlerinin yeni dönem projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler alındı. 

Yapılan ziyarette Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa oda başkanlarına yeni dönemlerinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Ziyarette bulunulan başkanlarımız şehrimiz için ne yapılması gerekiyorsa hep birlikte yapmak için hazır olduklarını ifade ettiler.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber