Zafer Kara, "Kapalı Oylama Geliyor"

Akhisar Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi başkan adayı Zafer Kara, yaptığı açıklamada kapalı oylama istediklerini ifade etti.

Zafer Kara, "Kapalı Oylama Geliyor"

Kara; “Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinde yaklaşık 2 bine yakın ortak bulunmaktadır. Ortaklarımızın içerisinde her meslek grubuna kayıtlı esnaf arkadaşlarımız vardır. Kooperatifin ana sözleşmesine göre odalarda olduğu gibi kapalı usulü seçimler dışında, açık oylama dediğimiz kooperatif ortaklarının el kaldırarak kullandığı seçimler yapılmaktadır. Bizler öncelikle Akhisar’da yaşayan yöneticiler ve esnafların temsilcileri olarak ileride üyelerimizin arasında herhangi bir zora girecekleri sıkıntı meydana gelmemesi için mevcut kooperatif yönetiminden bu seçimlerin kapalı oylama ile yapılmasını talep ediyoruz. Sandıktan çıkacak her türlü sonuca saygı göstereceğimizi açık beyan ediyoruz.
 
Bir köy muhtarı, oda başkanları, belediye meclis üyeleri, belediye başkanı vekiller cumhurbaşkanı sandığa giriyor ama bir kooperatifi el indir, kaldır seçimi oluyor. İnsanların hür iradesiyle oy kullanabilmesi için kapalıdan yanayız. Üyelerimize sesleniyoruz. Kapalıdan yana oy kullanırlarsa memnun oluruz. Herkes hür iradesiyle sandığın başına gittiğinde kime isterse ona oy verir” şeklinde isteklerini belirtti.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
sabri ucel
sabri ucel - 4 yıl Önce

su koparatif maasini su adama verin sussun. yeter be kardesim. bikdik ya

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber