Yeni Müftü Türkmenoğlu, basınla bir araya geldi

Akhisar yeni ilçe müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu ilk olarak Akhisarlı basın mensupları ile İlçe Müftülüğü Hizmet Binasında bir araya geldi.

Yeni Müftü Türkmenoğlu, basınla bir araya geldi

Akhisarlı yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya gelen Müftü Türkmenoğlu, daha önceki şehirlerde olduğu gibi Akhisar’a da hizmet için geldiklerine vurgu yaparak medyanın da şehir üzerindeki etkisini kullanarak tüm ulaşım yollarını kullanacaklarını ifade etti.

6 yıl süre boyunca Mersin’in Erdemli İlçesinde müftülük yapan Türkmenoğlu bir çok hizmete imza attıklarını şimdi de artık Akhisar’da projeler geliştirip bunları hayata geçirmek istediklerine vurgu yaptı. 

Mahmut Sami Türkmenoğlu kimdir?

1973 yılında Kayseri Yahyalı´da doğdu. İlk, Orta ve İmam Hatip Lisesini Yahyalı´da tamamladı. 1992 yılında Yahyalı´da  İmam Hatip olarak göreve başladı.1995 yılında Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´ne kaydoldu.2001 yılında stajyer vaiz olarak Kayseri´de göreve başladı. Kayseri Eğitim Merkezi İhtisas Kursu´nun ilk mezunları arasında yer aldı.

2005 yılında açılan Görevde Yükselme İmtihanı´nı kazanarak Malatya Doğanyol´da İlçe Müftüsü olarak göreve başladı. Daha sonra Kayseri Özvatan İlçe Müftüsü olarak görev yapan Mahmut Sami Türkmenoğlu Erdemli'ye atanarak 12 Eylül 2012 tarihinde n buyana görev yapıyordu. 2018 Atamaları ile Akhisar ilçe Müftülüğüne atanan ve önümüzdeki günlerde göreve başlayacak olan Mahmut Sami Türkmenoğlu Evli ve 4 çocuk babasıdır.”
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber