Yaykın Mahallesi Büyükşehir'den Memnun!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Yaykın Mahallesi’ni ziyaret ederek Mahalle Muhtarı Mustafa Çetin ve vatandaşlarla sohbet ederek Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri hakkında bilgi verdi. 

Yaykın Mahallesi Büyükşehir'den Memnun!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Yaykın Mahallesine ziyarette bulunarak, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Mahalle Muhtarı Mustafa Çetin ve vatandaşlarla sohbet ederek bilgiler veren Ensivri, yapılan ve planlanan hizmetleri anlattı.

Muhtar Çetin, “Mahallemizde ulaşım sıkıntısı vardı. Toplu taşıma ile yıllar sonra bu sorun ortadan kalktı. Mahallemizin mezarlıkları düzeli olarak temizleniyor, ilaçlamalar düzenli olarak yapılıyor. MASKİ ekipleri yaşanan arızaları kısa zamanda çözüyor, sorunlarımız azaldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve koordinatör Doğan Ensivri’ye teşekkür ediyoruz” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ise yapılan yatırım ve hizmetlerin devam edeceğini belirtti.  

 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber