Vali Güvençer, İlk Kadın Oda Başkanını Ağırladı

Türkiye’nin ilk kadın Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Güney ve yönetimi Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti. 

Vali Güvençer, İlk Kadın Oda Başkanını Ağırladı

Ziyarette kendilerini kabulü nedeniyle Vali Güvençer’e teşekkür eden Başkan Güney, 11 Şubat 2018 tarihinde olağan genel kurulu gerçekleştirdiklerini belirterek yeni yönetim olarak ziyarete geldiklerini söyledi. Türkiye’nin en genç yönetimi olarak görevde bulunduklarını aktaran Başkan Güney, yeni yönetimi Vali Güvençer’e tanıtarak projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 

Akhisar Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Odası Başkanı Güney, “Türkiye’nin ilk kadın lokantacılar odası başkanı olma unvanını aldım. Kabulünüz 8 Mart Kadınlar Günü sonrasına geldi, ayrıca bizim için onur verici, gurur verici. Gölet mevkiinde işletmeciyim. Biraz gıda ağırlıklı olduğu için biz Lokantacılar Odasına kayıtlı oluyoruz. Eşim de Kahveciler Odası Başkanı. Onun da kahvehanesi var. Türkiye’de de böyle karı koca oda başkanı ilk olmuş. İnşallah layığıyla geldiğimiz yerleri temsil ederiz” dedi.

Başkan Güney, genel kurulda başkanlığa aday olduğunda Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Odası olarak Manisa’da ilk kadın aday olduğunu bildiğini, ancak Türkiye’de ilk kadın aday olduğunu bilmediğini, bunu ise Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice’nin kendisini telefonla aradığında öğrendiğini ifade etti.

Nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden ve Türkiye’nin ilk ve tek lokantacılar odası başkanı olması nedeniyle Başkan Güney’i tebrik eden Vali Güvençer, Akhisar ilçesinde yönetimiyle beraber güzel çalışmalara imza atacağına inandığını ifade etti. Vali Güvençer, Başkan Güney ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. 

Ziyarette Başkan Güney ve yönetimi Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e ziyaret anısına hediye takdim etti. 
 










YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber