Ülkü Ocaklarından Şehitler İçin Pilav Hayrı

Ülkü Ocakları Akhisar İlçe Başkanlığı ve Kadınlar Birimi tarafından, Zeytin Dalı harekatında şehit olan kahraman Türk askerleri ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun 3. ölüm yıldönümü anısına  Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi üzerinde bin 200 kişilik tavuklu, nohutlu pilav ve ayran hayrı düzenledi. 

Ülkü Ocaklarından Şehitler İçin Pilav Hayrı

Ulu  Cami İmam Hatibi Osman Demirel'in dualarından sonra dağıtımına başlanan pilav hayrına siyasi parti temsilcileri, Belediye meclis üyeleri, esnaf oda başkanları ve ülkücü gençlik ve vatandaşlar katıldı.

Ülkü Ocakları Akhisar İlçe Başkanı Çağlar Arabacı,"Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ve yüce milletimizin bekası için içeride ve dışarıda kahramanca mücadele veren Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Güçlerimizin bileğini Allah’ın izniyle hiç bir güç bükemez. Beraberlik, huzurumuz ve yarınlarımız için canlarını siper eden aziz Mehmetçiğimizin milletimiz ile birlikte her zaman yanlarındayız. Kahraman Mehmetçiğimizi Allah korusun ve zaferler nasip etsin. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz" dedi. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber