Temizlik Personeli Şehitler İçin Lokma Döktürdü

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde Temizlik işçisi olarak çalışanlar kendi aralarında toplanarak hastane bahçesinde ’Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan ve şehit olan askerler için gün boyu lokma hayrı yapıldı.

Temizlik Personeli Şehitler İçin Lokma Döktürdü

Hastane temizlik işçileri çalışanları adına söz alan Şef Sevcan Oklamer, “biz arkadaşlar arasında konuştuk ve bir karar verdik. Şehitlerimiz için bir lokma hayrı yapalım dedik. Arkadaşlarımız da büyük bir heyecanla buna katkı verdiler. Dayanışma içerisinde üçer, beşer öyle güzel toplandı ki şuanda kimimiz un getirdi, kimisi zeytinini getirdi. Birlik ve beraberlik içinde şehitlerimiz için bizim de ufacık bir katkımız olsun diye bunu yapmaya karar verdik. Bugün burada sadece dualarımızla onların yanında olmak istiyoruz” dedi.

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi bahçesinde gerçekleşen programa Başhekim Erol Karaca, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.  Program sonunda Yenidoğan Mahallesi din görevlisi Ahmet Akdeniz ve emekli Hafız İbrahim Akmeşe  tarafından Kur’an tilaveti yapıldı.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber