Taraftarlar Derneği Nihat Uz'la Yola Devam Edecek

Akhisarspor Taraftarları Akhisar Gücü Masterlar Derneği, İnönü Mahallesi 154 Sokak No: 32 Kat 1’deki Dernek Lokali yaptığı kongrede Nihat Uz ve yönetim kurulu güven tazeleyerek tekrar seçildi.

Taraftarlar Derneği Nihat Uz'la Yola Devam Edecek

Akhisarspor Taraftarları Akhisar Gücü Masterlar Derneği, İnönü Mahallesi 154 Sokak No: 32 Kat 1’deki Dernek Lokali yaptığı kongrede Nihat Uz ve yönetim kurulu güven tazeleyerek tekrar seçildi. 62 üyesi bulunan ve bunlardan 47 üyenin katıldığı kongrede tüm oyları alan Nihat Uz ve arkadaşları üçüncü kez seçildi.

Dernek Lokalinde saat 21.00'da başlayan kongrede Divan Başkanlığına Ali Kemal Çokgör, Başkan yardımcısı Can Arslan, Katip üyeliğine Ozan Şen seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra kongrenin açılış konuşmasını Divan başkanı Ali Kemal Çokgör yaptı. Yönetim kurulunun 3 yıllık Faaliyet raporunu Akhisarspor taraftarları dernek başkanı Nihat Uz okudu.

Yönetim kurulu Başkanı Nihat Uz ve arkadaşları oy birliği ile ibra olduktan sonra üçüncü kez seçilerek güven tazeleyen Başkan Nihat Uz, dilek ve temenniler bölümünde konuşma yaptı.

Nihat Uz;" Sevgili arkadaşlarım bizleri üçüncü kez Dernek başkanlığına seçtiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Sosyal ve Kültürel anlamda yaptığımız bütün çalışmalar Akhisar ve Akhisarlılar için kamu yararına ve toplum çıkarınadır. Dernek yönetiminde görev alan kişiler olarak yasaların ve tüzüğün gerektirdiği işleri yapıyoruz. Sözlerime son vermeden önce şunu da belirtmek isterim. Derneği kurmak, ayakta tutmak, çeşitli faaliyetler yapmak göründüğü kadar kolay olmuyor. Yaptığımız çalışmalarda destek olan sponsor dahil herkese, teşekkür ediyoruz" dedi.

Akhisarspor Taraftarları Akhisar Gücü Masterlar Derneğinin yeni yönetim kurulu Nihat Uz başkanlığında Sebahattin Garip, İsmail Atar, Turhan Gül, Recep Çatılı, Güner Güngör, Aydan Akkuş, Deniz Aktaş, Ufuk Kaşarcı, Denetim Kurulu, Hüseyin Melih Boz, Erdal Kiraz, Murat Şırnak'tan oluştu.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber