Sevgi Çocuklarında Olağanüstü Seçim!

Akhisar Sevgi Çocukları Derneğinin Olağanüstü genel kurulu seçimi SS Esnaf Kefalet Kooperatifi Toplantı salonunda yapıldı.

Sevgi Çocuklarında Olağanüstü Seçim!

Semih Gürmen ve çalışma arkadaşlarının tek liste seçimli olağanüstü genel kurula 108 üyeden 75 üye katıldı. Seçimde tüm oyları alan Semih Gürmen ve çalışma arkadaşları Akhisar sevgi Çocukları Derneğinin yeni yönetimini oluşturdu.

Genel kurulunda Divan Başkanlığına Akselendi Eski Belediye başkanı İrfan Karahan, başkan yardımcılığına Filiz Biçerer, katip üyeliğe Tansel Evci seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Başkan Hasan Kirazoğlu yönetim faaliyet raporunu, Denetim kurulu raporunu Tansel Evci,  Mali Müşavir Hüsnü Erer tahmini bütçeyi okudu. 
Gecede Sevgi Çocukları dernek başkanı Hasan Kirazoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Belediye başkanı Salih Hızlı ve Başkan yardımcısı Latif Çakmak, Mesken İnşaat, Kar-Yer  Şirketi ve dernek üyesi emekli Vergi dairesi şefi Mehmet Çay'a derneğe katkılarından dolayı Plaket verdiler.

Yönetim kurulunun  ibrasından sonra seçime geçildi. Seçimde tüm  oyları alarak seçilen Semih Gürmen ve çalışma arkadaşları Kadir Boz, Ali Velestin, Güven Göçen, Hüsnü Erer, Tuncay Bilen, Mustafa Bayraktar, Denetim kuruluna Hasan Kirazoğlu, Cemal Gürmen ve Lütfü Solhan seçildi.  

Seçime tek liste ile giren ve tüm oyları alarak Akhisar Sevgi Çocukları Derneğinin yeni başkanı olan Semih Gürmen teşekkür konuşması yaptı. Semih Gürmen;" Hep beraber güzel günlere, daha da iyiye koşabilmek için bu görevi aldık. İnanıyorum ki bu derneğin kurulduğu günlerdeki zor şartlarını yaşayanlardan birileriyiz. Her geçen gün bir adım ileri giderek daha da ileri gideceğiz. Bu özel çocuklarımıza Akhisar’daki en iyi hizmeti sunmanın onurunu yaşamak istiyoruz. Verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ederim" diyerek sözlerine son verdi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber