Okan Hoca'dan Down Cafe Ziyareti

Teleset Mobilya Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Gölet Alanı içindeki Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyaret etti.

Okan Hoca'dan Down Cafe Ziyareti

Teleset Mobilya Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Gölet Alanı içindeki Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyaret etti.

Teknik Direktörü Okan Buruk'u, Sevgi Çocukları Derneği başkanı Hasan Kirazoğlu, yönetim kurulu üyeleri Semih Gürmen ve Kenan Molla karşıladı. 

Manisa'da bir ilk olan Down Cafe'yi ziyaret etmekten çok mutlu olduğunu söyleyen Okan Buruk;" Down Cafe'ye ilk defa geliyoruz, çok güzel. Bundan sonra da sık sık geleceğiz. Buradaki güzel hizmeti ve güzel insanları görmek isteyeceğiz" dedi. 

Sevgi Çocukları Derneği başkanı Hasan Kirazoğlu: Buranında yaşatılması için sivil toplum kuruluşları burayı hiç eksik bırakmadılar. Sağ olsunlar her hafta çok desteklediler. Akhisarspor teknik direktörü Okan Buruk’u da burada görmekten çok mutlu olduk ve  teşekkür ediyorum" dedi.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber