Mustafa Güral, Federasyon Yönetimine Seçildi

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, Ankara'da yapılan genel kurulda Federasyon Başkanı Ali Karaca'nın listesinde yer alarak yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Mustafa Güral, Federasyon Yönetimine Seçildi

Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, başkan vekili Önay Anayol ve yönetim kurulu üyesi Hasan Genbaşı'nın katılımıyla Oda binasında yaptığı basın açıklaması yaparak paylaştı.

Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral;" Öncelikle dün akşam kutladığımız Kadir Gecemizde yapmış olduğunuz dualar, kılmış olduğunuz namazlar, tutmuş olduğunuz oruçları cenabı Allah kabul eylesin. Kadir gecemiz mübarek olsun. 07.06.2018 tarihinde gerçekleşen Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonumuzun 5. Olağan  Genel Kurulu yapılmış bulunmaktadır. Yapılan Genel Kurulumuz öncelikle ülkemize, milletimize , Türkiye genelinde bulunan 330 bin kayıtlı pazarcı esnafımıza, Türkiye genelinde bulunan 95 Pazarcılar Odamızın başkanlarına, Yönetim Kurullarına hayırlara vesile olmasını dileriz.  Geçtiğimiz 4 yıllık süreçte Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası olarak yapmış olduğumuz çalışmalar pazarcı esnaflarımıza, vermiş olduğumuz hizmetler ve Türkiye genelinde bulunan Pazarcılar Odalarımızın Başkan ve Yöneticileriyle kurmuş olduğumuz ikili diyaloglar TÜSPAF Genel başkanımız sayın Ali Karaca'nın takdirini toplamış olup, bu yeni dönemde listesinde Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odasına yer vermiştir. Bizde TÜSPAF başkanı sayın Ali Karaca'nın 4 yıllık çalışmalarını yakından takip ettiğimiz kadarıyla gece gündüz uzak yakın demeden aşından işinden ailesinden ödün vererek pazarcı esnafı kardeşlerimiz için hummalı bir şekilde çalıştığını, mevzuatlarda, yönetmeliklerde üstün başarı gösterdiğini , Akhisar’ımıza ayrı bir değer verip, Bakanlıklarda olan işlerimizi hallettiğinden dolayı her sorun ve sıkıntı yaşadığımızda yanımızda olduğundan gece gündüz 24 saat telefonla ulaşılabilir olduğundan , pazarcı esnaflarımız için böyle bir genel başkanın bu görevinin devam etmesini düşündüğümüzden dolayı mevcut genel başkanımızın listesinde Asil Yönetim Kurulu üyeliğine girdik. 7 Haziran'da gerçekleşen TÜSPAF 5. Olağan genel kurulunda seçimlerimizi tamamlayarak Türkiye genelinde 330 bin kayıtlı pazarcı esnaflarımızı temsilen başkan ve yöneticilerin oy kullandığı Genel Kurulda delegasyonun çoğunluk oyunu alarak seçilmiş bulunmaktayız. 2018-2022 yılları arasında Türkiye Pazarcılar Federasyonu olarak almış olduğumuz bu görevi layıkıyla yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Mevcut Genel başkanımız sayın Ali Karaca'ya, Yönetimine ve şahsıma destek veren vermeyen tüm başkan ve yönetici arkadaşlarımıza bu genel kurulun hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan diler herkese teşekkür ederiz. İçinde bulunduğumuz ramazan ayımızın sonlarına yaklaşmış bulunmaktayız. Cuma günü yaşayacak olduğumuz Ramazan Bayramımızın sevinci içerisindeyiz. Mübarek Ramazan Bayramımızın ülkemize, Türkiye’mize , Akhisar’ımıza, Akhisarlı esnaf ve sanatkarlarımıza , oda üyelerimize 330 bin kayıtlı pazarcı esnafımıza hayırlara vesile olmasını diler, Allah tekrarını yeniden göstermesini dileriz. Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim. Bayramınız Kutlu Olsun. Biz Biriz, Beraberiz, Hep Birlikte Türkiye'yiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber