Mahallelerde Çalışmalar Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde olduğu gibi Akhisar’da da altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin üst yapısında hummalı bir çalışma yürütüyor.

Mahallelerde Çalışmalar Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde olduğu gibi Akhisar’da da altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin üst yapısında hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Reşatbey ve Seyitahmet mahallelerinde de bozulan cadde ve sokaklarda onarım çalışması başlatıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokaklarda düzenleme çalışması başlattı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı Akhisar ekipleri tarafından Reşatbey ve Seyitahmet mahallelerinde alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulmuş olan cadde ve sokaklarda bakım onarım çalışmaları gerçekleştirildi. Yapılan çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Reşatbey Mahalle Muhtarı İsmail Doğramacı ve Seyitahmet Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç ile birlikte yerinde inceledi. Çalışmalar için mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber