MAGİAD ve Yavuz Selim Down Cafe'yi ziyaret etti

Manisa Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) Başkanı Ömer Geriter ve yönetim kurulu üyeleri Yusuf Özkan,

MAGİAD ve Yavuz Selim Down Cafe'yi ziyaret etti

Manisa Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) Başkanı Ömer Geriter ve yönetim kurulu üyeleri Yusuf Özkan, Emrah Kıvrak, Halil Ağırbaşlı, Kürşat Çetin, Mert Eyigül, Nihat öklü, Halil Erbil ve Mustafa Gürler ile birlikte Akhisar Kültür Park içinde Gölet Alanında (Gülbeyaz Yüzme Havuz arkası-Drag Pisti yanı) bulunan Akhisar Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyaret etti.

Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyarete gelen MAGİAD Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini 
Akhisar Sevgi Çocukları Derneği, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Saygı, Kenan Molla ve Kurum Müdürü Nuray Bayraktar ve öğrenciler karşıladı.

Akhisar Sevgi Çocukları Derneği Kurum Müdürü Nuray Bayraktar'dan Dernek ve Sevgi Çocukları Down Cafe hakkında bilgiler alan MAGİAD Başkanı Ömer Geriter;” Manisa’da bir ilk olan Down Cafe’yi açmanız takdir ediyoruz. Çok güzel bir işe el atmışsınız sizleri tebrik ediyorum. Bundan sonra her ihtiyacınız olduğunda gerek maddi gerek manevi olarak her zaman yanınızdayız. Bazı dernekler bir gün gelirler, ondan sonra ne selam ne sabah verirler. Biz onlardan değiliz. Her zaman destekçiniz olacağız. En kısa zamanda Sevgi Çocukları Down Cafe'de yönetim kurulu ve arkadaşlarımızla ziyaret yaparak toplantı yapacağız" dedi.
MAGİAD Başkanı Ömer Geriter ve yönetim kurulu üyeleri, Sevgi Çocukları Down Cafe’de öğrencilerle bowling toyunu oynadılar ve sonra toplu halde fotoğraf çektirdiler.

Yavuz Selim Ortaokulu, Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyaret etti

Akhisar Yavuz Selim Ortaokulu öğretmenleri Ayhan Uğurlu, Ebru Sözer, Meltem Filiz ve öğrenciler ile birlikte Akhisar Kültür Park içinde Gölet alanında (Gülbeyaz Yüzme Havuz arkası-Drag Pisti yanı) bulunan Akhisar Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyaret etti.
Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyarete gelen Yavuz Selim Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri Akhisar Sevgi Çocukları Derneği, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Saygı, Kenan Molla ve Kurum Müdürü Nuray Bayraktar karşıladı.

Akhisar Yavuz Selim Ortaokulu öğretmeni Ayhan Uğurlu;” Okulumuzun öğretmenleri ve 5 ve 8 sınıf öğrencilerimizden oluşan 10 kişilik öğrencilerimizle Sevgi Çocukları Down Cafe ziyaret ettik. Bundan öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerimiz çok memnun oldular. Bundan sonrada okulumuzun öğrenci ve öğretmenleriyle ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber