Lokantacılar Odasından Huzurevinde köfte ziyafeti

Akhisar Lokantacı, köfteci, ve tatlıcılar esnaf odası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla huzurevi sakinlerine Akhisar Köftesi ziyafeti verdi.

Lokantacılar Odasından Huzurevinde köfte ziyafeti

Akhisar Lokantacı, köfteci, ve tatlıcılar esnaf odası Başkanı Pınar Güney ve yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği Akhisar Köfte ziyafeti Akhisar Huzurevi bahçesinde gerçekleşti.

30 ağustos Zafer Bayramı coşkusunu huzurevi sakinleri ile kutlamak istediklerini ifade eden Akhisar Lokantacı, köfteci, ve tatlıcılar esnaf odası Başkanı Pınar Güney, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en anlamlı nerede kutlarız diye düşündük, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğundan beri Cumhuriyet ile yaşıt, yaşlılarımızla Türkiye Cumhuriyeti için bedel ödemiş yaşlılarımızla yaşantılarıyla, varoluşlarıyla bizleri onurlandıran, onların saydığı değerli duaları ile belki ayakta duruyoruz. Onlarla bu bayramı geçirmek istedik. Huzurevi müdürlüğümüze teşekkür ederiz, bizlere kapılarını sonuna kadar açtı. Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ve üyelerimiz de bizleri yalnız bırakmadı. 30 ağustos Zafer Bayramı böylelikle tüm üyelerimin hemşerilerimin ve bütün arkadaşlarımın kutlu olsun. Bizler oturduğumuz yerden küçük mesajlarla kutlama yapmayı hiç sevmiyoruz. Göreve geldiğimizden buyana canla başla çalışıyoruz. Bizden bekleneni yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bizlerle birlikte bu havayı teneffüs eden buralara gelen herkesin ayaklarına sahip. İnşallah onların da dualarıyla daha da işlerimizi arttırarak yapmaya gayret göstereceğiz. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan için bugüne kadar şehit olmuş her Mehmetçiğimizi ve gazimizi şükran, sevgi ve minnetle anıyoruz” dedi.

Etkinliğe AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Huzurevi Müdürü Suudi Arslan, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Velestin, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, Akhisar Esnaf Oda Başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
(BG)
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasip
Hasip - 3 yıl Önce

Devlet bu insanlara zaten bakıyor. Burada amaç ;bakın ben ne yaptım! Kadın kocasın servetini ( desinler) diye harcıyor. Allah akıl fikir versin.

Kamacı
Kamacı - 3 yıl Önce

Ya otuziki dişini göstere göstere gülen mv ne demeli! Sanki bu şehir ve insanlık için hayati bir iş yapmış gibi sırıtıyor.3 dönemdir kesesini doldurmaktan başka bir şey yapmadı. Bakalım ne zaman neresinden çıkacak...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber