Lokantacılar Odası, Çınarlıkapı'da pilav hayrı düzenledi

11 Şubat'ta Akhisar Lokantacılar ve Köfteciler Oda başkanlığını kazanan ve Türkiye'nin ilk kadın Lokantacılar odası başkanı olma unvanını sahip olan Pınar Güney ve yönetim kurulu üyeleri Efendi mahallesi Çınarlıkapı meydanında esnaf buluşmasında bin kişilik tavuklu, nohutlu pilav ve ayran ikramı yaptı.

Lokantacılar Odası, Çınarlıkapı'da pilav hayrı düzenledi

Pilav hayrına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Sarı Ahmet Paşa Aş evi müdürü Ali Doru hocanın duasından sonra bin kişilik pilav hayrında ilk kepçeyi oda başkanı Pınar Güney, doldurdu.

Pilav hayrı için açıklama yapan Akhisar Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Odası Pınar Güney;" Akhisar Lokantacılar Odası olarak ilk etkinliğimizi bugün Çınarlıkapı meydanında esnaf buluşması olarak ayarladık. Hem esnaf buluşması hem de rahmetli olmuş ustalarımıza ve şehitlerimizin ruhuna pilav hayrıyla başladık. Çınarlıkapı bizim için çok önemli bir mevkii, Akhisar’a çok yakışan bir meydan. Lokantacılar Odası olarak ulaşmadık üye bırakmayacağız. Üyelerimizle yan yana olmak için bütün projelerimizi sırasıyla yapmaya gayret edeceğiz. Biz bugün burada bu pilav hayrımızı kesinlikle oda bütçesinden gerçekleştirmedik. Öncelikle şahsım ve yönetim kurulu üyelerim bu yükün altına girmişlerdir. Ben söylemeden onlar destek olmuşlardır. İkinci olarak Üretici Süt Ürünleri, Bülent Tekatan çok destek oldu. Harun Eryüksel’e çok teşekkür ederiz. Bizim baskı işlerimizi basan Güven Matbaa Hasibe Dalçam’a ve Çınarlıkapı esnafı ve halkına bizleri bağrına bastıkları için teşekkür ederiz. Bu bizim ilk etkinliğimiz, inşallah siftahı Çınarlıkapı’dan bereketi tüm Akhisar’dan diyoruz. Ayrıca dün ki hain saldırıda şehit olan 8 tane askerimizin ruhlarına da hediye eyledik. Artık bu millet sürekli cenaze namazı kılmaktan çok yoruldu. İnşallah Cuma gününün hürmetine Allah’ım bizlere bu savaşın son bulup şükür namazı kılmayı nasip etsin. Bugün burada beni yalnız bırakmayan bütün Ticaret ve Sanayi odası ve borsa başkanlarıma, Cumhuriyet Başsavcımıza, siyasi parti başkanlarına ve Esnaf Oda başkanlarına, bizi gönüllendirdikleri için çok teşekkür ederim. Protokolün katılımı oda ve esnaf için çok önemlidir. Herkese çok teşekkür ediyorum, Lokantacılar Odasının çalışmaları hız kesmeden devam edecek. Önümüzde daha çok iş, ulaşacağımız çok üye var” dedi. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber