Kadın Girişimciler ve TEB Gördes'te Okuryazarlık Eğitimi Verdi

TOBB Kadın Girişimciler Akhisar Temsilciliği ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasındaki işbirliği kapsamında Gördes’te  finansal okuryazarlık eğitimi yapıldı.

Kadın Girişimciler ve TEB Gördes'te Okuryazarlık Eğitimi Verdi

TOBB Kadın Girişimciler Akhisar Temsilciliği ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasındaki işbirliği kapsamında Gördes’te  finansal okuryazarlık eğitimi yapıldı.

 TEB Aile Akademisi ile toplumun finansal okuryazarlık seviyesini yükseltmek ve tasarruf bilincini geliştirmek için 2012 yılından bu yana Türkiye’nin bu alandaki en kapsamlı sosyal sorumluluk projesini yürüten TEB, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Akhisar Temsilciliği ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Gördes'deki Yakaköy İlköğretim okulundaki (EKO Okul )ilk okul ve orta okul öğrencilerine TEB Çocuk Eğitimi ve Değerlerime Sahip Çıkıyorum Tasarruf ediyorum Eğitimi verildi.

26.12.2017 tarihinde Akhisar Gördes Yakaköy İlkokulu'nda, 133 öğrenciye eğitim verildi .TOBB Kadın Girişimciler Kurulu  Akhisar Temsilcisi Nefise Şükran FÜZÜN, “ Kadın Girişimciler Aile Akademisi olarak düzenlediğimiz eğitimlerle çocuklarımızında finansal okuryazarlık hakkında bilinçlenmelerini amaçlıyoruz." diye belirtti. Yakaköy Ortaokulu Müdürü Sayın  Merve Kantarlı ve Gördes Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim Coşkun Çelik’e duyarlılıkları için Akhisar Ticaret Odasına ,Üniversite Kitapevine ve Arzu İbrahim Kokaz’a destekleri için çok teşekkür ediyoruz. 

TEB Aile Akademisi Eğitmeni Serkan Kayhan tarafından "Ekonomi Aile Başlar" Konulu Eğitim verilirken Kadın Girişimci Aile Akademisi paydaşlarında tüketici hakları der baş Avukat Aslı Öz Ve Avukat Handenur Tekin Alemdar ise Değerlerime Sahip Çıkıyorum Tasarruf ediyorum Eğitimini verdiler
  YORUM EKLE
YORUMLAR
Korkalı
Korkalı - 3 yıl Önce

Enerjinize hayranız maşAllah size

Yerli
Yerli - 3 yıl Önce

Akhisar'ın havasında suyunda taaa Fatih sultan Mehmet zamından tesbit edilmiş bir fitne var maalesef, iş yapan insanın önünü kesmek gibi. Yapamayanlar bırakın iş yapanı eleştirmeyi, bir ucundan da siz tutun. Allah razı olsun sizden Şükran hanım.

Bayburt'lu
Bayburt'lu - 3 yıl Önce

Taa Ankara'dan yaptıklarınızı izliyoruz hanımefendi. Elinize yüreğinize emeğinize sağlık. Bir gönül yapmak Kabe'yi yapmak gibidir. Yüzü gülen her çocuk bir Kabe'dir.

İl'den selamlar
İl'den selamlar - 3 yıl Önce

Yeni il başkanı Aklınca kafa koparmakta. Ama kendisi için ferman hazır. Üç gün, üç hafta yada üç ay. Ama sonuç hüsran. Atın fava. Bekleyin.

Rahime
Rahime - 3 yıl Önce

Kişisel çabanızla böylesine projelere imza atmak, insanlık adına umudumuzu arttırıyor. Kutluyorum sizi.

Şehirli
Şehirli - 3 yıl Önce

Çocukları insanları düşünüp onlar için yollara düşen insanlar sadece alkışlanır. Tebrik ederiz Şükran hanım yolunuz açık olsun .

Sema
Sema - 3 yıl Önce

Üç tavuğa su veremeyenler iş yapanları çekemezlermiş. Yolunuz açık olsun güzel yürekli insan.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber