Gördesliler Derneği'nden AK Parti ve MHP Ziyareti

Gördesliler Derneği Yönetim Kurulu, Akhisar Ak Parti İlçe Başkanlığına ve Akhisar MHP İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Gördesliler Derneği'nden AK Parti ve MHP Ziyareti

Gördesliler Derneği Yönetim Kurulu, Akhisar Ak Parti İlçe Başkanlığına ve Akhisar MHP İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Gördesliler Derneği Yönetim Kurulu, Akhisar Ak Parti İlçe Başkanlığına ve Akhisar MHP İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. İlk önce Ak Parti İlçe Başkanlığına ziyaret yaparak başlayan Gördesliler Derneği,  daha sonrada MHP İlçe Başkanlığına ziyaret yaptı.

Yapılan ziyaretten memnun olduğunu açıklayan Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Akhisar ilçemizde Gördesli vatandaşlarımızın çokluğunu belirterek kendisinin de Dağdere mahallesinden olduğunu ve daha öncelerde Dağdere Kasabasının Gördes’e bağlı olduğunu ve sınırında bulunduğu için sık sık Gördes’e gidip geldiğini söyledi. 

Ziyarette Gördesliler Derneği Başkanı Nadir German, “Gördesliler Derneği olarak birlik ve beraberlik içerisinde Akhisar’ımıza ve Gördes’imize hizmet etmek adına çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor” dedi. German, İbrahim Sayın ve yönetimine ”Sizleri de en kısa zamanda derneğimizde ağırlamak isteriz” ifadelerini kullandı. 

MHP İlçe Başkanlığına ziyaret eden Gördesliler Derneğini, İlçe Başkanvekili Halil Öksüz ve Kadın Kolları Başkanı Dilek Nisan Çabuk karşıladı. 

Ziyaretten son derece mutlu olduklarını belirten Halil Öksüz, Dernek olarak yapılan etkinlik ve çalışmalarından dolayı Dernek Başkanı Nadir German’ı ve yönetimini tebrik etti. Öksüz, “Biz MHP Akhisar İlçe Teşkilatı olarak her zaman sizlerin destekçisi olacağız” dedi.

Gördesliler Derneği Başkanı German, İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu’ya geçmiş olsun dileklerini ileterek en kısa zaman içerisinde tekrardan görevinin başında görmek istediklerini belirtti. German, “Derneğimizde sizleri de en kısa zaman içerisinde ağırlamak isteriz” dedi. 

Ak Parti ve MHP İlçe Başkanlıkları ziyarette, Gördesliler Derneğinin STK olarak yapacak olduğu tüm hizmet ve çalışmalarda tam destek vereceklerini söylediler. 

Ziyaretlere, Dernek Başkanı Nadir German ile birlikte Başkan Yardımcısı Tahsin Arslan, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Süleyman Kollu, Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusu Ali Aktaş, Sayman Tuncay Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Batur, Mehmet Ali Dede, Basri Eroğlu, Özcan Arslan, Latif Yıldız, Halil Ay, İlyas Aydın katıldı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber