Erol Boşnak, Kadın Üyelerin Gününü Kutladı

8 Mart Dünya kadınlar günü sebebi ile Erol Boşnak 10.grup meclis üyesi adayı Gaye Durul ile birlikte ticaret odası üyesi olan emekçi kadınlarını ziyarette bulundu.

Erol Boşnak, Kadın Üyelerin Gününü Kutladı

Kozlusan Firma yetkilisi Aysel Kozlu,Barones Butik Sultan Fikirli,Şule Fikirli, Miss Diana Güzellik Salonu Naciye Soydemir, Butik Bolero Ülkem Ulutaş, Catal Elenora güzellik merkezi sorumlusu Gonca Hanım,Aktiva Park firma yetkilisi Sevgi Gündoğdu ve Deniz Etüt Faika Yonat’ı ziyaret ederek kadınlar günlerini kutladılar.

Erol Boşnak;  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygı değer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve huzur dolu bir gelecek temenni ediyorum.

Aile dediğimde; öncelikle aklımıza anne, baba ve çocuklardan oluşan bir topluluk gelmektedir. Günümüz aile düzeninde anneler de çalışmakta ve üreten bireyler olarak ailesinin yanın¬da yerini alıyor, Üreten bireyler olarak hem annelik görevlerini tam eksiksiz bir şekilde ye¬rine getirmekte hem de evinin temizliğini, düzenini ve tertipini sağlamaktadır.

Kadınlar, halkın en fedekar, çalışkan ve üreten bireyleridir, Bunlara karşı toplumdan hak ettiği sevgi ve saygıyı görmeyi haketmektedir. İnanıyorum  ve biliyorum ki, kadınlarımızın hayata daha fazla katılmaları kadına verilen kıymet ile şekillenen bir sosyal hayata, daha aydınlık bir geleceğe ulaşmanın da temeli olacaktır. Elde ettiği hakları  sonuna kadar koruyup, geliştireceği inancıyla, tüm kadınların bu anlamlı gününü kutluyor, tarihin her döneminde emek mücadelesi ile bugünümüze ışık tutan kahraman kadınlarımızı hürmetle anıyorum dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber