Demiryollarında Jandarma Denetimi

Akhisar İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler karayollarında yaptığı denetimlerin ardından şimdi de demir yollarında denetime başladı.

Demiryollarında Jandarma Denetimi

Manisa İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler bugün hareket halindeki TCDD’ye ait Bandırma-İzmir seferini yapan trende Akhisar’dan başlayarak Manisa’ya kadar arama ve kontrol faaliyeti gerçekleştirdi.

Bugün sabah saatlerinde başlayan denetimler kapsamında Manisa İl Jandarma Komutanlığınca görevlendirilen “Vicdan” ve “Bıçak” isimli uyuşturucu ve bomba arama köpekleri katıldığı genel arama ve kontrol faaliyetinde, yolcuların kimlik kontrolleri yapılıp, GBT sorgulamaları gerçekleştirildi.

Yapılan kimlik ve GBT kontrollerinde sonucunda aranan 2 şahıs yakalandı ve bunlardan birisi Akhisar T Tipi Cezaevine gönderildi. Trende bulunan yolcu çocuklarında ilgi gösterdiği “Vicdan” ve “Bıçak” isimli uyuşturucu ve bomba arama köpekleri bagaj denetimlerini gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerden memnun kalan bir çok yolcu uygulamayı yerinde buldu ve destek verdi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber