CHP İlçe Yönetimi, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Akhisar Press Haber ofisimizi ziyaret etti.

CHP İlçe Yönetimi, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Akhisar Press Haber ofisimizi ziyaret etti.

CHP ilçe başkanı İsmail Fikirli, Kadın Kolları Başkanı Ruhan Tatlıdil, Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Çobanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akhisar Press Haber ofisini ziyaret etti. 

Ziyarette CHP İlçe başkanı İsmail Fikirli, gazeteciler gününü kutlayarak; “Akhisar CHP olarak yeni bir yönetim kadrosu oluşturduk. Geçtiğimiz günlerde de Kadın Kolları ve Gençlik kolları başkanımızı seçtik. Basın mensuplarının en zorlu şartlarda bile halkı aydınlatmak için çalışıyorsunuz. Akhisar’da da basın mensubu arkadaşlarımızın özverili bir çalışma ortamları var. Bu vesileyle sizin ve diğer tüm basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.” dedi.

Ziyaret sonrasında ilçe başkanı İsmail Fikirli, Akhisar Press Haber genel yayın yönetmeni Mustafa Özdemir’e çiçek takdim etti.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber