Büyükşehir'den Gördes'e 3 Milyonluk Aqua Park Yatırımı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ile birlikte ilçeye önemli bir proje kazandırmak için protokol imzaladı.

Büyükşehir'den Gördes'e 3 Milyonluk Aqua Park Yatırımı!

Protokol kapsamında Gördes ilçesine Spor Salonu, Aqua Park ve Yüzme Havuzu yapılması kararlaştırıldı. 3 Milyon Lira’ya yapılması planlanan projenin 1 buçuk milyon lirasının Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacağı, diğer yarısının da Spor Toto Teşkilatı’nın sponsorluğuyla hayata geçeceği belirtildi. 

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı ikinci oturumu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleşti. Kültür Merkezi Lale Salonu’ndaki meclis toplantısından Gördes ilçesine müjdeli bir haber geldi. İlçede eksikliği hissedilen ve özellikle gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması adına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün özel önem verdiği spor tesislerini Gördes’e kazandırmak için protokol imzalandı. Protokol kapsamında tahmini olarak 3 milyon liraya mal olması beklenen proje ile Gördes’e Spor Salonu, Aqua Park ve Yüzme Havuzu Projesi kazandırılacak. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ile imzaladığı protokolün ardından açıklamalarda bulundu. 

“Gördes’e Hayırlı Olsun”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Gördes’e spor salonu, yüzme havuzu aqua park projesinin yapımı için başkanımızla protokol imzalıyoruz. 3 milyon liralık değer üzerinden yapılması planlanan projenin değerli başkanımız 1 buçuk milyon lirasını Spor Toto’dan sponsor olarak destek sağladığı bir proje. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak biz de kalan 1 buçuk milyon lirayı bu protokolle taahhüt altına alıyoruz. Tahmini rakam üzerinde ihalede herhangi bir rakam söz konusu olursa değerli başkanımız bu bedeli karşılamayı taahhüt ediyor. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah prosedür işlemleri tamamlanır tamamlanmaz startı verilir diye düşünüyorum” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yigit
Yigit - 4 yıl Önce

Gördese 3milyonluk akqua park yap akhisara gelince hayvan barınağı nasıl oluyor bu iş anlamış değilim.

Hüdaverdi
Hüdaverdi - 4 yıl Önce

Su parkı yapacağınıza fabrika yapın, göz dursun.

Kolay gelsin
Kolay gelsin - 4 yıl Önce

İşiniz görülmediğinde gücünüz hava cıva. Halka be hakka yarar bir işiniz Yok

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber