Başkan Adayı Eyüp Aslan, Marangoz Esnafını Ziyaret Etti

Akhisar’da 2 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Eyüp Aslan ve ekibi mobilyacı ve marangoz esnafını ziyaret etti.

Başkan Adayı Eyüp Aslan, Marangoz Esnafını Ziyaret Etti

Akhisar’da 2 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Eyüp Aslan ve ekibi mobilyacı ve marangoz esnafını ziyaret etti.

Esnafı işyerlerinde ziyaret eden Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası başkan adayı Eyüp Aslan, üyelerle odanın faaliyetleri konusunda istişareler gerçekleştirdi. Başkan seçilmesi durumunda yapacakları projeleri de üyeler ile paylaşan Aslan, odayı daha aktif hale getireceklerinin sözünü verdi.

Aslan; “Daha önce rahmetli başkanımız Recep Akkaya’nın başkanlığında yönetim kadrosunda görev yaptım. Odamız ile ilgili birçok proje geliştirmiştik. Rahmetli başkanımızın projesini şöyle özetleyebiliriz. Mobilya imalathaneleri 100-150 metrekarelik sınırlı alanlarda ve dağınık bir şekilde olması üyelerimizin ufkunu daraltmaktadır.  2014 yılında başkanımızın öncülüğünde Gölet’te Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen bir çalıştay teknik programı düzenlemiştik. 

Yeni bir açılım olarak, ayrı bir yapıda, sadece mobilya sektörüne ve yan sanayisine hitaben eden bir sanayi kenti oluşturmayı hedefledik. Böylece, üyelerimiz ürünlerini imal edecekleri 1000 metrekare kapalı alana sahip fabrikalara ve 12.000m zemin alanına sahip ürünlerini sergileyebilecekleri 3 katlı fuar alanına (Show-Room) kavuşacaklardı. Bu arazi içerisine konumlanmasını istediğimiz diğer yapılar; Cami Alanı- İdari Bina- Ortak makine alanı- Ar-Ge çalışma merkezi- Gıda market-6 adet Yapı market 200 metrekare Akaryakıt istasyon alanı- iş merkezi-otel alanı-çok amaçlı salon düğün salonu olacaktı. Zafer Kalkınma Ajansının da desteğini alarak yapılacak bu proje Akhisar’ı Mobilya Kenti haline getirecekti. 

Rahmetli başkanımız Recep Akkaya bu projeye hayatını adamıştı. Bizler eğer seçilmemiz durumunda bu projenin takipçisi olacağız. Sadece bu değil üyelerimiz için yenilikleri, destekleri takip ederek sürekli bilgilendireceğiz.” Diye konuştu.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber