BAL-GÖÇ'ten Down Cafe'ye ziyaret

Akhisar Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği (BAL-GÖÇ) Başkanı Tunay Gül, Başkan Yardımcısı Hakan Çalışkan, yönetim kurulu üyeleri ve Manisa Çölyak ve Organik Beslenme Derneği Akhisar temsilcisi Dilek Gürsel ile birlikte Akhisar Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyaret etti.

BAL-GÖÇ'ten Down Cafe'ye ziyaret

BAL-GÖÇ Başkanı Tunay Gül ve yönetim kurulu üyelerini Sevgi Çocukları Derneği başkanı Hasan Kirazoğlu, yönetim kurulu üyeleri Semih Gürmen, Kadir Boz ve Kenan Molla karşıladı.

Akhisar Sevgi Çocukları Derneği yönetim Başkanı Hasan Kirazoğlu’ndan Sevgi Çocukları Down Cafe hakkında bilgiler alan BAL-GÖÇ Başkanı Tunay Gül;" Manisa'da bir ilk olan Sevgi Çocukları Down Cafe'yi açtınız. Çok güzel bir işe el atmışsınız sizleri tebrik ediyoruz. Bizde BAL-GÖÇ Derneği ve Manisa Çölyak ve Organik Beslenme Derneği Akhisar temsilcisi Dilek Gürsel ile Sevgi Çocukları Down Cafe ziyaret ettik ve bundan çok memnun olduk. Bundan sonraki zamanlarda da ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber