ATSO'da Büyük Gün.. Seçime Saatler Kaldı!

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimleri (yarın) 8 Nisan Pazar günü yapılacak. Kıran kırana geçmesi beklenen seçimlerde 4 başkan adayı ve ekipleri  mecliste ekseriye elde etmek için  kulis çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

ATSO'da Büyük Gün.. Seçime Saatler Kaldı!

Ayrıca 10 Meslek gurubu bulunan Akhisar ATSO seçimlerinde 5 meslek gurubunda da  bağımsızlar ekibi de Meclise girmek için mücadele ediyorlar. 

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde, görevde bulunan Yönetim Kurulu üyesi  Abdurrahman Yılmaz, 3 dönem yönetim kurulu başkanlığı yapan, Mehmet Ali Erdayıoğlu, Meclis Üyesi olan, 3 dönem yönetim kurulu başkan yardımcısı görevi yapan Erol Boşnak, eski Genç İşadamları Dernek Başkanı Yılmaz Çatalcalı ve ekipleri  30 kişilik  meclis üyeliğinde ekseriyeti ele geçirmek istiyorlar.

Ayrıca  5 meslek gurubunda, aralarında Meclis Başkanlığı da yapmış olan  Doktor Mehmet Ulusoy’un da bulunduğu Bağımsızlar ekibi de guruplarındaki üyeleri  meclise taşımayı hedefliyorlar.  (HA)
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber