ATSO Başkanı Yılmaz, Doğan ve Güleç'i ziyaret etti

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Meclis başkanı Şenol Ürküp,

ATSO Başkanı Yılmaz, Doğan ve Güleç'i ziyaret etti

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Meclis başkanı Şenol Ürküp, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkan  yardımcısı Harun Eryüksel ve Genel Sekreter Ali Özkervancı ile birlikte seçimleri yeni tamamlanan esnaf odalarına tebrik ziyaretlerine devam ettiler.

Şoförler ve Otomobilcikler Esnaf Odası Başkanı Halil İbrahim Doğan ve Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Güleç ile görüşerek yeni dönem projeleri hakkında bilgiler aldı.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkanı Abdurrahman Yılmaz; “8 Nisan’da Odamızın seçimi var, tüm adaylara başarılar diliyorum. Bu dönemlerde en önemli şeyin kırıcı değil yapıcı olmak olduğunu düşünüyorum. Bizler Akhisar’ımız için, Akhisar’ın Ticaretinin ve Sanayisinin gelişmesi adına elimizden geleni yaptık ve önümüzdeki dönemde üzerine koyarak inşallah yapmaya devam edeceğiz, Odamızın parasına el sürmedik ve şimdi Merkez Çarşıyı Canlandırma Projemiz ile inşallah o biriken paralar ilçemize çok önemli bir yatırım olarak dönecektir” şeklinde konuştu.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber