ATSO Adayı Erol Boşnak, Polis Haftasını Kutladı

ATSO Başkan Adayı,Erol Boşnak Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Polis Haftası Nedeniyle Akhisar Emniyet Müdürü Engin Pınar’ı Makamında Ziyaret Etti.

ATSO Adayı Erol Boşnak, Polis Haftasını Kutladı

Atso Başkan Adayı Erol Boşnak ;Bir şehrin  güvenliğini, korumasını ve refahını sağlayan siz değerli polislerimizdir. Gerektiğinde canı pahasına olsa suçluları yakalayarak adalete teslim edersiniz.Suçluları toplumdan uzaklaştırarak halka refah bir ortam sağlamaktasınız.Son dönemde yaptığınız çalışmaları ve operasyonları yakinen takip ediyoruz. Akhisar’ı huzura erdirmek için tüm birimleriniz ile birlikte hiç yılmadan çalışıyorsunuz.Başta Emniyet Müdürümüz olarak size ve tüm polislerimize çok teşekkür ederiz. Emniyet teşkilatınızın kuruluş yılını kutlama vasıtasıyla sizlere birebir teşekkür edip başarılar dilemek istedik. Polis haftası her yıl 4 ve 10 Nisan tarihinde değil her gün kutlanması gereken önemli gündür. Polisler olmasaydı toplumda oluşabilecek durumların önüne asla geçilemezdi. Bizim can ve mal güvenliğimizi sağlayan polislere minnettar olmalıyız.Siz değerli emniyet mensuplarının haklarını asla ödeyemeyiz.Bizlerde Akhisar sanayi ve ticaret odası başkan adayı ve meclis üyesi adaylarımız ile birlikte  08.Nisan Pazar günü yapılacak olan seçimlerden sonra üyelerimiz laik görürde göreve gelirsek inşallah, Akhisar için sahada sizler ile birlikte çalışmak bizlere gurur verecektir.Bu yoğunluk içinde bizleri misafir ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.dedi.

Akhisar Emniyet Müdürü Engin Pınar; Bizlerde size nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz.İlk ziyaretçimiz sizler oldunuz. Biz tüm emniyet birimi arkadaşlarım ile birlikte Akhisar’ın huzuru için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Gerektiğinde huzuru sağlamak için canını verip şehit olanlar,toplum içinde çıkabilecek sorunlara karşı daima önlem alarak koruma sağlamaya çalışıyoruz.Gece sizler evinizde ve yollarda rahat edebilesiniz diye 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.Ve bu şekilde çalışmaktan dolayıda asla şikayet etmiyoruz.Bende sizlere Pazar günü yapılacak olan seçimlerde başarılar diliyorum.Akhisar için hayırlısı olsun dedi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber