Akhisar Tren İstasyonu Artık Şehir Dışında!

Uzun yıllardır Akhisar’ın içinden geçen demiryolu şehrin dışına taşındı.

Akhisar Tren İstasyonu Artık Şehir Dışında!

Uzun yıllardır Akhisar’ın içinden geçen demiryolu şehrin dışına taşındı.
 
Akhisar’ın içinde bulunan tren istasyonu ise Sigara fabrikası ve Tekstil ve Gıdacılar Sitesi arkasına taşındı. Öte yandan Akhisar’ın içinde bulunan hemzemin geçitleri iptal edildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer
ömer - 4 yıl Önce

Bravooo. Tüm emeği geçenleri kutlarım ne kadar da büyük bir iş başardınız.Artık rahatmısınız tamam trenler şehir dışına taşındı çokmu rahatladık.23 nisan günü tatil dönüşüydü trafik tam keşmekeş demiryolunun dışarı alınmasının pek faydası olmamış demek ki sorun demiryolun da değil miş .Amaç demiryollarını bitirmek,şehiriçi ulaşımın para kazanmasını sağlamak yada otobüs firmalarına kıyak yapmak ne olursa olsun çok büyük kayıp.Dağ başına hayvan damı gibi istasyon bunu mu akhisar a uygun gördünüz?Yazık hemde çok yazık eski diye belirttiğiniz daha önce kullanılan yolda ki enerji nakil hatları 1 kez olsun kullanılmadı.Bunlar kimin parasıyla yapıldı en azından ben hakkımı helal etmiyorum.

Akhisarlı
Akhisarlı - 4 yıl Önce

Hiç iyi olmadı istemiyoruz eski yerinde olsun

Lale
Lale - 4 yıl Önce

Eski yerine gelsin artık yolcucuk düşünmüyorum tirenle

Korezlioglu
Korezlioglu - 4 yıl Önce

Seçime az kaldı.hesap günü geliyor.

Deniz
Deniz - 4 yıl Önce

Birde yolcuların homurtularını dinleseniz.

Kıymet
Kıymet - 4 yıl Önce

Eskiden trafik tren yüzünden ağır diyorlardı. Şimdi daha ağır.

hakkı
hakkı - 4 yıl Önce

Bu tren yolunu buraya taşıyanların aklını

Misafir
Misafir - 4 yıl Önce

Şehitliğine yetisemedik.taksi tuttuk oda bilmiyormuş tren garını trene de yetisemedik.bide 30lira para istiyor.hem yolu bilmiyor hem yetistiremedi.bide bizi orda bıraktı gitti.iki çocukla kaldık ortada.tren garını oraya taşıyanlara bende hakkımı helal etmiyorum.bundan sonra otobüsle gideceğim şirketler kazansın.


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber