Akhisar Haftaya Yağmurla Başladı

Akhisar Meteoroloji Müdürlüğünden alınan veriler ışığında Akhisar yeni haftaya yağmurla uyanırken bu yağmurlar aralıklı bir şekilde Salı günü gece saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.

Akhisar Haftaya Yağmurla Başladı

Akhisar Meteoroloji Müdürlüğünden alınan veriler ışığında Akhisar yeni haftaya yağmurla uyanırken bu yağmurlar aralıklı bir şekilde Salı günü gece saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor. Çarşamba günü ise yağmur bulutları Akhisar ovasını terk ediyor. Hava mevsim normalleri üzerinde devam ederken don olayı beklenmiyor.

Akhisar Meteoroloji Müdür Fehmi Şengün’den aldığımı bilgiler ışığında hava durumunun şöyle olması bekleniyor. Bugün başlayan yağmur yağışları bugün ve yarın aralıklı sağanak yağış devam edecek Çarşamba günü bulutların dağılacağı bildirildi. Gelecek hafta içerisinde tekrar yağışlı hava etkisine girmesi bekleniyor. Bugün en yüksek 17 en düşük 9 derece, yarın en yüksek 14 en düşük 6 derece olması bekleniyor. Çarşambadan itibaren en yüksek 17 ila 20 derece olması beklenirken en düşük ise 5 ila 7 derece arasında seyredeceği bildirildi.
(BG)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber