Akhisar'da Kırmızı Işık İhlali Sonucu Trafik Kazası: 5 Yaralı

Akhisar-Gölmarmara kavşağında meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Akhisar'da Kırmızı Işık İhlali Sonucu Trafik Kazası: 5 Yaralı

Akhisar-Gölmarmara kavşağında meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre dün saat 17.00 sıralarında Gölmarmara istikametinden Manisa istikametine gitmekte özel bir şirkete ait tır kırmızı ışıkta geçerek Akhisar istikametinden ana yola çıkan 35 HMG ... ve 35 FE ... plakalı araçlara çarpması sonucu kaza meydana geldi. 

Kaza sonrası her iki araçta bulunan toplam 5 kişi yaralandı. Yaralılar kaldırıldıkları Hastanede tedavi altına alındı. Öte yandan kırmızı ışıkta geçen tır şöförü Jandarma güvenlik ekipleri tarafından göz altına alınarak sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Yetkililerden Çözüm Bekliyoruz

Akhisar'ın çıkışında bulunan, bir çok ölümlü ve yaralamalı kazalara sebep olan kavşağa çözüm beklediklerini dile getiren vatandaşlar bu güne kadar çok sayıda kaza meydana geldiğini belirtti. Sürücülerin trafik ışıklarına uymadığını da dile getiren vatandaşlar buraya mobese kamerası takılmasını yada burada sık sık trafik ekipleri tarafından kontrollerin yapılmasını istedi. (A.G)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber