Akhisar'da Halk Oyunları kursları başladı

Akhisar Folklor Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, gençler ve yetişkinler gruplarıyla Halk Oyunları kurslarına başladı.

Akhisar'da Halk Oyunları kursları başladı

Akhisar Folklor Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, gençler ve yetişkinler gruplarıyla Halk Oyunları kurslarına başladı.

Sene sonundaki büyük gösterisine yeni projeler ve yeni kursiyerlerle başlayan AFEM GSK, Halk Oyunlarını öğrenmek isteyen herkese çağrıda bulundu. Akhisar Halk Eğitim Merkezinin desteğiyle ücretsiz gerçekleşecek olan kurslar hafta içi Pazartesi ve Çarşamba akşamları Ülkü Ortaokulunun salonunda gerçekleşeceği bildirdi.

Pazartesi günü 18.00 ile 20.00 saatleri arasında gençler grubunun, 20.00 ile 22.00 saatleri arasında da yetişkin grubunun çalıştığını dile getiren AFEM GSK Başkanı Samet Gögen; “AFEM GSK'nın kurulduğu 2011 yılından bu güne kadar her yıl olduğu gibi bu yılda kültürümüzü her yaş grubumuzla yaşatmaya devam ediyoruz. Bu süreçte bize destek veren başta Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Erdem, Akhisar Gençlik Spor İlçe Müdürü Hasan Hüseyin Oktay ve salonlarının kapılarını bize açan Ülkü Ortaokulu Müdürümüz Cafer Tetik hocamıza teşekkür ederim. Kısıtlı imkanlara rağmen her yıl olduğu gibi bu yılda Akhisar halkına sene sonunda farklı bir gösteri sergileyeceğiz. Çalışmaların başında tüm Akhisar halkına sesleniyorum. Bizim aramızda olmak, yöresel oyunlarımızı öğrenmek ve sahnenin tadını çıkarmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Katılmak isteyen herkesi bekleriz.” Dedi.

Kurslara katılmak isteyen yada kurslar hakkında bilgi almak isteyen kişiler “ 05068663860" numaradan kulüp başkanı Samet Gögen’e ulaşabilirler. 

Gençler Grubu Pazartesi saat 18.00 ile 20.00 arası

Yetişkinler Grubu Pazartesi saat 20.00 ile 22.00 arası

Çalışma yeri: Ülkü Ortaokulu Salonu 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber