Akhisar'da genel asayiş uygulaması

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne bağlı polis ekiplerince gece ilçe genelinde 6  sabit  nokta ve  3 gezen ekiple huzur uygulaması yaptı.

Akhisar'da genel asayiş uygulaması

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşının huzur ve güveni sağlamak için 24 saat görevlerinin başında bulunur iken yine vatandaşın huzur ve güveni için genel asajiş uygulamalarınıda sürdürüyor. Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğünce  16 Kasım günü akşam saat 21.00 ile 23.00 saatleri arasında  190 polis ile  6 sabit 3 gezici ekibin katıldığı genel asayiş uygulaması yapıldı. Yapılan bu genel asayiş uygulamasında   1210 şahsın (GBT)nin sorgulanmasında 2 aranan şahıs yakalanarak göz altına alındı. 2 şahısa da idari işlem yapıldı idari işelmden bir şahsa  kabahatler kanununun 35 maddesince bir diğer şahsısa da  kuru sıkı tabanca bulundurmaktan idari işlem yapıldı.  Yine yapılan bu genel asayiş uygulamasın da 34 tane umuma açık iş yeri denetlendi bu denetimlerde 2 iş yerine sigara içme ve içilmesine müsade etmekten bir iş yerinede küçük yaşta müşteri bulundurmaktan işlem yapıldı. 

16 Kasım günü akşam saat 21.00 ile 23.00 saatleri arasında  190 polisin katıldığı  6 sabit 3 gezici ekibin katıldığı genel asayiş uygulamasında  Trafik yönünden de 198 araç kontrol edildi yapılan bu kontrollerde alkollü araç kullanma ve ehliyetsi araç kullanmadan dolayı 11.985 lira ceza kesilir  iken 1 araçta sigortasızlıktan dolayı trafikten men edildi. Edinilen bilgilere göre halkın huzur ve güveni için bunun gibi uygulamaların devam edeceği öğrenildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
güvenli sokaklar
güvenli sokaklar - 4 yıl Önce

çok güzel sıklıkla devamını talep ediyoruz....

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber