Akhisar'da Feci Kaza..Kamyon Eve Girdi!

Gece Saatlerinde Akhisar Yeni Ring Yolu Üzeri 256 Sokakta Hafriyat yüklü 34 BC 3218 plakalı kamyonun yol açtığı kaza ile mahalle sakinleri korkulu anlar yaşadı.

Akhisar'da Feci Kaza..Kamyon Eve Girdi!

Kaza gece saatlerinde meydana geldi. Kazanın, Kamyonun süratli olması ve virajı alamamasıyla meydana geldiği tahmin ediliyor. Kamyon sürücüsünün olay yerinden kaçtığı ve Elektrik direğine, ardından da bir evin ön cephesine çarparak durduğu öğrenildi. Kazada can kaybının olmadığı da edinilen bilgiler arasında.

YETKİLİLER ÖNLEM ALMALI

Mahalle sakinleri olayın ardından büyük bir korkuyla sokağa çıkarken, bu olayın daha önce de tekrarlandığını ve bölgede herhangi bir güvenlik önlemi alınmadığının altını çizdi. Aynı bölgede meydana gelen bir kazada can kaybının da yaşandığını belirten mahalle sakinleri yetkililerin bir an önce bariyer yada benzeri bir güvenlik önlemi almasını gerektiğini söyledi.(E.D)
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet akçay
Cevdet akçay - 3 yıl Önce

Bu yolda ani viraj var viraji gösteren tek bi trafik işareti yok yolu iyi bilmeyen herkes kaza yapa bilir

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber