Akhisar'da Ağaçlara Kışlık Bakım

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, kış aylarına girilmesiyle birlikte Akhisar’ da cadde ve sokaklarda bulunan ağaçlarda budama çalışmasına başladı.

Akhisar'da Ağaçlara Kışlık Bakım

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, kış aylarına girilmesiyle birlikte Akhisar’ da cadde ve sokaklarda bulunan ağaçlarda budama çalışmasına başladı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, tarafından yol kenarında kuruyan ve tehlike arz eden ağaçlar titizlikle budanıyor.

Doğayı ve yeşili korumak adına çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da ağaçlara bakım çalışması başlattı. Yürütülen çalışmaları Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri de takip etti. Titizlikle yürütülen çalışmalarla, ağaç ve çalıların trafiği engellemeyecek şekilde form verilerek budanması sağlanıyor. Ayrıca yapılan bakım ve budama çalışmasıyla ağaçların daha estetik ve sağlıklı görünmeleri sağlanıyor.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber