banner234

Akhisar'a yağışlar afetsiz geldi geçti

Akhisar Meteoroloji Müdürü Fehmi Şengün yaptığı açıklamada; "Beklenen yağış beklendiği gibi geldi; az faydalı ama zararsız olarak Akhisarımızı terk etti.

Akhisar'a yağışlar afetsiz geldi geçti

Akhisar Meteoroloji Müdürü Fehmi Şengün yaptığı açıklamada; "Beklenen yağış beklendiği gibi geldi; az faydalı ama zararsız olarak Akhisar’ımızı terk etti. Kent merkezinde miktar bırakmayan kısa süreli ve mevzi yağışlar görüldü. Ancak çevrede yer yer etkili oldu. Kuzey ve doğu kesimlerimiz ile Zeytinliova ve Beyoba civarlarından dolu duyumları geldi.

Doğu ilçelerimizde perşembe gününe kadar mevzi sağanak yağışlar görülmeye devam edecek. Akhisar’ımız ise zaman zaman bulutlu ve kuzeyli rüzgarlarla haftayı bitirecek.

Hava sıcaklığımız en düşük 18-19 derece, en yüksek 30-33 dereceler arasında seyredecek.

28.05.2018 PAZARTESİ, 16:00 AKHİSAR STADI’MIZDA HAVA:
Parçalı bulutlu, sıcaklık 27,7 derece, rüzgar kuzeyden 29 km/saat hızla esecek." dedi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber