Akhisarlı Emlakçılar kahvaltıda buluştu

Akhisar Emlak Komisyoncuları Derneği üyeleri Roka Restoran’da düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. 

Akhisarlı Emlakçılar kahvaltıda buluştu

Dernek sorunlarıyla ilgili görüşmelerin yapıldığı kahvaltı programında dernek çalışmaları ile ilgili üyeleri bilgilendiren Akhisar Emlak Komisyoncuları Derneği başkanı İsmail Gürbüz; “Öncelikle böyle güzel bir günde bir arada olmaktan dolayı mutlu oldum. Akhisar’da başlı başına bir sektör haline gelen emlakçılık sektörünün Akhisar’ın ekonomisine olduğu gibi istihdamına da katkı sağlamaktadır. Amacımız sektörümüzün profesyonel anlamda temsil edilmesi ve vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunulmasını sağlamaktır” dedi.

Kahvaltı programına sponsorluk yapan Zingat.com Ege Akdeniz Kurumsal Satış Bölge Müdürü Burak Balcı ve Portföy yöneticisi Atike Semiz emlakçılara emlak siteleri ile ilgili bazı bilgiler paylaştı. 

Kahvaltıya Emlak Komisyoncuları Derneği yönetim kurulu üyeleri ve emlakçılar katıldı. Kahvaltı sonrası Emlakçıların karşılaştıkları sorunlar ele alınarak fikir alışverişinde bulunuldu.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 09:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emlakhisar Gayrimenkul
Emlakhisar Gayrimenkul - 3 yıl Önce

Bu tip organizasyonlarda büyük emeği geçen Akhisar Emlakçılar Derneği Başkanımız Sayın İsmail Gürbüz'e ve bizi buluşturan zingat.com yetkililerine çok teşekkür ederiz.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber