Akhisar'da Aralık ayında kaç satış oldu?

Akhisar’da geçtiğimiz 2018 yılı Aralık ayında Manisa merkez ve Turgutlu’dan sonra en çok Tapu satış-devri Akhisar’da gerçekleşti.

Akhisar'da Aralık ayında kaç satış oldu?

Akhisar’da geçtiğimiz 2018 yılı Aralık ayında merkez ve Turgutlu’dan sonra en çok Tapu satış-devri Akhisar’da gerçekleşti.

Manisa Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada Manisa'daki Kamu Kurum ve Kuruluşların yaptığı faaliyetlerde Akhisar Tapu Müdürlüğü’nde Aralık ayında 600 satış-devir işlemi yapıldı. 

Buna göre Aralık 2018’de en çok tapu satış-devir işlemi Yunusemre ilçesinde (827) oldu. Ardından Turgutlu’da 631, Akhisar’da 600 ve Alaşehir’de 533 olarak devam etti.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber