Türk Telekom AYFA GSM, Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde

Akhisar’da Telekomünikasyon sektöründe hizmet veren iki genç ortak Yaşar Albayrak ve Fatih Yaman birlikte kurdukları

Türk Telekom AYFA GSM, Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde

Akhisar’da Telekomünikasyon sektöründe hizmet veren iki genç ortak Yaşar Albayrak ve Fatih Yaman birlikte kurdukları AYFA GSM’i Türk Telekom Grup Ana Bayisi olarak devam ettiriyor.

Tahir Ün Caddesi Hükümet Konağı Karşısındaki Türk Telekom Grup Ana Bayi Mağazasını yenileyerek müşterilerine daha iyi hizmet sağlamayı hedefleyen Yaşar Albayrak ve Fatih Yaman; “Türk Telekom Ana Bayiliği olarak Akhisar halkının çözüm ve isteklerine hızlı şekilde yanıt vermeyi hedefliyoruz. Sektörde genç, dinamik ve tecrübeli kadroya sahibiz. Mağazamızda Türk Telekom’un faturalı ve faturasız tüm işlemleri, ev ve işyerlerine internet kurulumu, fatura ödeme, Türk Telekom faturalı hattı olan, ev telefonu olan, Türk Telekom sabit interneti olan herkese 24 ay taksitle cep telefonu satışı yapıyoruz.” Dediler.

TAKSİTLİ CİHAZA YOĞUN TALEP

Ev ve işyerlerine internet almak isteyen vatandaşlar ve Türk Telekom abonelerine özel peşin fiyatına 12 ay taksitli cihaz kampanyalarına son dönemde yoğun ilgi gösteriyor.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber