Soydemir'den "Hayırlı Cuma" Lastik ve Akü'de maliyetine satış!

Her yıl aynı dönemde alışveriş çılgınlığı olarak tüm dünyada uygulanan ve Türkiye’de “Kara Cuma” olarak bilinen kampanyaya Akhisarlı Soydemir firması “Hayırlı Cuma” kampanyası başlattı. 

Soydemir'den "Hayırlı Cuma" Lastik ve Akü'de maliyetine satış!

Her yıl aynı dönemde alışveriş çılgınlığı olarak tüm dünyada uygulanan ve Türkiye’de “Kara Cuma” olarak bilinen kampanyaya AkhisarSoydemir firması “Hayırlı Cuma” kampanyası başlattı. 

Soydemir’in “Hayırlı Cuma” kampanyası 14-15 Aralık Cuma ve Cumartesi günleri ‘lastik ve akülerde” geçerli olacak. 

Hilaliye Caddesi’nde ve Karaosmanoğlu Sanayi Sitesinde  hizmet veren Soydemir’de bu iki günde tüm lastik ve akü çeşitleri maliyetine artı montaj ve servisleri de ücretsiz olarak satışa sunulacak. 

Soydemir Oto’nun bu kampanyasını kaçırmayın. Tel: 0236 413 69 98
 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 21:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
cello
cello - 4 yıl Önce

kara cuma kampanyasına inat hayırlı ismini kullandığınız için tebrik ederim.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber