Kış Lastiğinizi Hala Almadınız mı?

Aralık Ayı itibariyle Kış Lastiği uygulaması başlıyor. Mağdur olmamanız ve Güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanız için hemen Kış Lastiğinizi alın.

Kış Lastiğinizi Hala Almadınız mı?

Aralık Ayı itibariyle Kış Lastiği uygulaması başlıyor. Mağdur olmamanız ve Güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanız için hemen Kış Lastiğinizi alın. Akhisar’da Eski Stadyum Karşısında Hizmet veren Suyolcu Otomotiv’de Her marka ve Ebatta lastiği temin edebilirsiniz. Ayrıca Dunlop, Lassa, Bridgestone, Pireli, Petlas, Starmaxx ve Falken lastikleri de Suyolcu Otomotiv’de.

Şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği takma zorunluluğu, 1 Nisan 2019'da sona erecek. Kış lastiği takmayan araç sahiplerine uygulanacak 625 liralık ceza, 1 Ocak 2019den sonra 715 lira olacak.

Suyolcu Otomotiv yetkilileri Kış lastiği almanın tam zamanı olduğuna vurgu yaparken, kış lastiği ihtiyacı olanların bir an önce harekete geçmesi gerektiğine dikkat çekti. Gerekli bilgi ve fiyat sorgulama için 0236 413 1111 ve 0530 667 7070 numaralı telefonlar aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber