Enza Home Yataş Akhisar'da Açıldı

Mobilya, yatak, ev tekstili ve aksesuarları alanında 41 yıldır uzmanlığını sürdüren Yataş Grup ;

Enza Home Yataş Akhisar'da Açıldı

Mobilya, yatak, ev tekstili ve aksesuarları alanında 41 yıldır uzmanlığını sürdüren Yataş Grup ;

Enza Home Yataş mağazasını Akhisar’da açtı. Yurtiçi ve yurtdışındaki mağaza yatırımları ile yatak, ev tekstili ve mobilya sektöründe müşterilerini kalite ile buluşturan Yataş Grup, dekorasyona sanat katan Enza Home markasını Akhisar’lı larla buluşturmaktan mutluluk duyuyor. KTC Mağazacılık ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti. İstanbul Maltepe’den sonra 2. Mağazasını Akhisar’da Enza home olarak Novada avm karşısında açmış bulunuyor.

Mağaza yöneticisi Mübeccel Hanım ve çalışma arkadaşları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz sohbette Akhisar halkının kaliteyi hakkettiğini dile getirdiler. 

Ayrıca Öğretmenler gününe özel bir çalışma yaptıklarını belirterek açıklamaya şöyle devam ettiler : bizi bugünlere gelmemizde büyük katkıları olan Değerli Öğretmenlerimizi , 30 kasım 2017 tarihine kadar mağazamıza bekliyoruz . Kendilerine özel düzenlenen bu fırsat ile tüm mobilya , yatak , baza , başlık ürünlerimizde %5 indirim fırsatını sunmak istiyoruz. 


Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2017, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber