Düğün Hikayeniz Olsun İster misiniz?

Organizasyon Sektöründe Akhisar’ın En geniş ürün yelpazesi ve hizmet ağına sahip olan Akhisar Organizasyon 2018 yılına da bomba gibi girdi.

Düğün Hikayeniz Olsun İster misiniz?
Organizasyon Sektöründe Akhisar’ın En geniş ürün yelpazesi ve hizmet ağına sahip olan Akhisar Organizasyon 2018 yılına da bomba gibi girdi.

Akhisar’da Organizasyon sektörüne yön veren Berk Şenol 2018 yılı için hedeflerini büyüttüklerini ve Akhisar’ın en iyisine layık olduğunu düşünerek hizmet kalitelerini de geliştirdiklerini belirtti. Ayrıca Düğün Sezonunun açılmasına ilişkin şu açıklamayı yaptı. “Biz Akhisar Organizasyon olarak öncelikle Video hizmetleri için ayrı bir uğraş gösteriyoruz. Video hizmeti oldukça detay isteyen ve kaliteli kurgu gerektiren bir sektör. Ekip ve Ekipman yatırımımız göz önüne alındığında şu an da Akhisar’da bu işe en çok bütçe ayıran işletme olduğumuzu söyleyebiliriz. Her zaman kaliteli organizasyonlar güzel hikayelerle sonuçlanır. Biz de bu nokta da Organizasyonların hikayesini en mükemmel şekilde kurguluyor ve yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda “İYİ Kİ” demeniz için çalışıyoruz. Bu alanda hizmet almak isteyen gelin ve damat adaylarımızı ofisimize tanışmaya bilgi alışverişine davet ediyoruz.”
 
AKHİSAR ORGANİZASYON İLETİŞİM BİLGİLERİ

WEB: //www.akhisarorganizasyon.com
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Akhisarorganizasyon
İNSTAGRAM: //instagram.com/akhisarorganizasyon
 
Adres: Paşa Mah. 13 Sokak No:29/C
Telefon: 0531 776 6767

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber