Cafe Mercan, Akhisar'da hizmete açıldı

Akhisar’ın Tanınmış simalarından Himmet ve Güngör Verili kardeşlerin, Ulucami Mahallesi 280 Sokak No: 33/A da Mercan Cafe olarak hizmete açtılar.

Cafe Mercan, Akhisar'da hizmete açıldı

Akhisar’ın Tanınmış simalarından Himmet ve Güngör Verili kardeşlerin, Ulucami Mahallesi 280 Sokak No: 33/A da Mercan Cafe olarak hizmete açtılar. Açılış kurdelesini Cumhuriyet halk Partisi Manisa milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu tarafından kesilerek açılışı yapıldı.

Mercan Cafe’nin Ortaklarından Güngör Verili; Ulucami Mahallesine açtığımız iş yerimiz Akhisar halkına daha iyi hizmet vermek için kardeşimle birlikte iş yerimizi açılışını yaptık bizleri bu günümüzde yalnız bırakmayan başta milletvekilimiz olmak üzere Cumhuriyet halk Partisi Belediye Başkan Aday adayı Besim Dutlulu ve tüm misafirlerimize teşekkür ederim,dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber