ATSO Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Konsey Toplantısında

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi Abdurrahman Yılmaz, TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey toplantısına katıldı.

ATSO Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Konsey Toplantısında

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi Abdurrahman Yılmaz, TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey toplantısına katıldı. Toplantı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı.

Toplantıda konuşulanlar hakkında kısa bir açıklama yapan Yılmaz; “Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da belirttikleri üzere Ülkemiz iç ve dış yatırımcılara güven vermektedir, 2017 yılında ihracatta bugüne değin ulaşılmamış rakamlara ulaşılmıştır, hem faiz oranlarındaki hem de döviz kurlarındaki yükselme reel sektörü zorlamaktadır” dedi.

Ayrıca Bakanlığın iş dünyası mensuplarıyla bir araya gelerek yakın işbirliği içersinde çalışmalarına, bugüne dek verilen ve 2018’de de verilecek teşviklere işaret eden Yılmaz 2018 yılının 2017’den daha iyi olacağını söyledi.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber