ATSO Adayı Boşnak, Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayı Erol Boşnak, meclis üyesi adayları ile birlikte Ziraat odasını ziyaret etti.

ATSO Adayı Boşnak, Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Boşnak, 1.grup  meclis üyesi adayı Okan Güleş , Ercan Gök 4.grup meclis üyesi adayı Soner Atak , 6.grup meclis üyesi adayı Özkan Kalın, 8.grup meclis üyesi adayı Osman Kazanlı ve 10. grup meclis üyesi adayı Gaye Durul ve Umut Altaş ile birlikte Ziraat Odası başkanı Ahmet Akbuğa’yı makamında ziyaret ederek seçimi sürecini değerlendirip projelerinden bahsettiler.

 Erol Boşnak; “8 Nisan da yapılacak olan ATSO seçimleri için çalışmalarımız son derece hızlı ve keyifli geçiyor. Üyelerden ve esnaflardan aldığımız olumlu tepkiler bizleri son derece sevindiyor. Bizler çalışmak ve Akhisar’ı kazandırmak için bu yola çıktık. ATSO’nun daha işlevsel, daha üretken, daha aktif ve daha başarılı olması için var gücümüzle çalışmaya hazırız. Bizler ATSO’nun vizyonunu değiştireceğimiz adına bir söz verdik, biz yapamayacağımız işlerin sözünü vermiyoruz. Benimle birlikte yola çıkan genç arkadaşlarımın enerjisine ve başarılarına bakarak güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Ahmet Akbuğa; “Çıktığınız bu yolda emin adımlar ile yürüdüğünüzün farkındayız size ve genç arkadaşlarıma yürekten başarılar diliyorum. Bizlerin isteği tabi ki çalışıp başarma azmi olan insanların bu makamlara oturmalarıdır. Ben kendi arazilerime zaman ayırmıyorum üyelerimin arazilerine zaman ayırdığım kadar, koltuk emek ister, zaman ayırmak ister, üyeler her daim başkanı makamında görmek ister. Bu sebeple biz her daim üyemiz ile yüz yüze temas ediyoruz. Doğrusu da budur. Makamında oturmayacaksan bu işlere kalkışmayacaksın. Sizlerin de yolunuz açık başarılarınız daim olsun” dedi. 


Akbuğa, Akhisar tarımı, zeytin ve hayvancılık konularında bilgiler aktardı.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber