Akhisar'ın ilk alkolsüz balık restoranı açılıyor

Akhisar Yüzme Havuz Tesislerinin işletmecisi olan Şaban Taşkıran ve ailesi Akhisar’ın ilk içkisiz  modern balık lokantasının resmi açılışı  1 Kasım Salı günü  saat 16.30 da açılacak.

Akhisar'ın ilk alkolsüz balık restoranı açılıyor

Akhisar Yüzme Havuz Tesislerinin işletmecisi olan Şaban Taşkıran ve ailesi Akhisar’ın ilk içkisiz  modern balık lokantasının resmi açılışı  13 Kasım Salı günü  saat 16.30 da açılacak. Gülbeyaz adı ile kendini duyuran Şaban Taşkıran ve ailesi,  işyerlerinde çalışanlara ve basın mensuplarına açılış öncesi gece balık ziyafeti çekti.

Şu anda Akhisar Belediye sarayının olduğu yerde bulunan şehir oto garında ilk lokantasını açtığını, ailece hizmet verdiklerini, akabinde, Gülbeyaz Yemek Fabrikası ve Kuzu Çevirme lokantalarını açtıklarını söyleyen Şaban Taşkıran, “Amacım Akhisar’da eksikliği duyulan ailelerinde her zaman gelebilecekleri içkisiz bir balıkçı lokantası açmaktı. Girişimlerimiz ve yatırımlarımız  sonrası bunu gerçekleştirdik. Resmi açılışını 13 Kasım  Salı günü yapacağız. Akhisarlılara en taze ve her türlü balık ikram için çaba sarf edeceğiz.” Dedi.  
 


Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 22:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 4 yıl Önce

Balığın yanında rakı olacak daha güzel olur

siz de biliyonuz ama
siz de biliyonuz ama - 4 yıl Önce

Akhisar’ın ilk içkisiz modern balık lokantası balıkçıbeyi'dir

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber