Akhisar'ın ilk alkolsüz balık lokantası açıldı

Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Park Gölet alanı içersinde bulunan Yüzme Havuz Tesislerinin işletmecisi olan Şaban Taşkıran ve ailesi Akhisar’ın ilk içkisiz modern balık lokantası törenle Akhisarlıların hizmetine açıldı.

Akhisar'ın ilk alkolsüz balık lokantası açıldı

Sarı Ahmet Paşa Aş evi Müdürü Emekli İmam Hatip Ali Duru hocanın duasından sonra Akhisar’ın ilk içkisiz modern balık lokantası açılış kurdelesini Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğ General Erhan Can, Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Hava İstihkam Albay Mehmet Şahin, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, CHP İlçe Başkanı Av. İsmail Fikirli, Sarı Ahmet Paşa Aş evi Müdürü Emekli İmam Hatip Ali Duru ve İşetme sahibi Şaban Taşkıran ile birlikte kestiler.

Akhisar'da Modern balık lokantası açtıklarını söyleyen İşletme Sahibi Şaban Taşkıran;" Gülbeyaz Yemek Fabrikası ve Ziyafet Kuzu Çevirme işletmelerinden sonra Akhisar’da eksikliği hissettiğim ve ailelerinde her zaman gelebilecekleri içkisiz bir balıkçı lokantası açmaktı ve bunu da bu gün hizmete açarak gerçekleştirdik. Akhisarlıların her zaman tüm deniz ve en taze balıklarını vatandaşlarımıza sunacağız" dedi.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Duman
Ahmet Duman - 4 yıl Önce

hayırlı olsun, şaban bey. geleceğiz inşAllah.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber