Ülkü Ortaokulundan Erasmus Sanat Gecesi

Ülkü Orta Okulu Erasmus Projesi Sanat Gecesi izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

Ülkü Ortaokulundan Erasmus Sanat Gecesi

Avrupa Birliği Bakanlığı Erasmus+ “Beware Of Endless Wealth; Art İs Revising European Values!” projesinin kapanışı Akhisar’da beş ülkenin katılımıyla gerçekleşti. 

Hoşgörü, empati, dostluk, adalet ve saygı değerlerinin müzik, heykel, dans, tiyatro ve resim sanatlarıyla işlendiği proje sanat gecesinde göz doldurdu.  Ülkü  Ortaokulu  Müzik Öğretmeni Canan ÇINAR yönetiminde gerçekleştirilen sanat gecesinde Türk müziğine ait birçok eser hem okul korosu hem de İspanya, Romanya, Slovakya ve Litvanya’dan gelen misafirlerce seslendirildi. Ayrıca misafir ülkelerin kültürlerine ait eserler de öğretmen ve öğrencilerince söylendi. 

Proje kapsamında her bir değer ile ilgili, hareketliliğe katılan çocukların sözlerini yazıp bestelediği beş kıtalık proje şarkısı ise dinleyicilerden tam not aldı. Gecede projeye katılan öğrenci ve öğretmenlere katılım sertifikaları ve hediyeleri takdim edildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber