Meslek Lisesi Öğrencileri İcatlarını Sergiliyor

Ülkemizdeki Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü´ne bağlı meslek liseleri 8. Sınıf öğrencilerine yönelik ortak bir mesleki eğitimi tanıtım faaliyeti gerçekleştiriyor.

Meslek Lisesi Öğrencileri İcatlarını Sergiliyor

Aliya İzzetbegoviç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kayhan Ergün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezinin okul ve alan tanıtım stantları´nın yer aldığı fuar alanının açılışı 9 Nisan Pazartesi günü 11.00 de Okul müdürlerinin ve öğrencilerinin katıldığı bir etkinlikle İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer tarafından yapıldı. 

Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda kurulan okul standları 9 - 13 Nisan 2018 tarihleri arasında 8. Sınıf öğrencileri ve velileri tarafından ziyaret edilebilecektir.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber