KYK Öğrencilerinden on numara hareket!

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda öğrencileri barınma ve beslenme hizmeti yanında eğitim yılı içerisinde

KYK Öğrencilerinden on numara hareket!

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda öğrencileri barınma ve beslenme hizmeti yanında eğitim yılı içerisinde ders dışı zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek, bedensel, ruhsal, zihinsel, akademik, milli, manevi,  sosyal ve kültürel yönden gelişimlerine katkı sağlamak, aralarında birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmek, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek, her türlü kötü alışkanlıklardan ve olumsuz davranışlardan korumak amacıyla,  Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler kapsamında kurslarımız, sosyal sorumluluk projelerimiz ve eğitim faaliyetlerimiz düzenlenliyor.

Bu bağlamda düzenlenen “Gönülbağı Etkinliği” kapsamında Akhisar’da Şahbaz Bay (97) ve Hanife Bay (85) Akhisar Yurdu öğrencileri tarafından ziyaret edildi. Öğrenciler yaşlı çiftin evinin temizliğini yaparak hayır ve dualarını aldı. 

Bu projenin gerçekleşme safhasında yardımcı olan Akhisar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğüne teşekkür ettiler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber