Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın'in selamlarını ileten ve Turgutlu Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi veren heyet birlik ve beraberlik mesajı verdi. Millet ittifakının karşılıklı sevgi ve saygı ile aynı azim kararlılıkla devam ettiğini, nefret dilinin çözüm olmadığını beyan eden taraflar Turgutlu İlçesi'nde İyi Parti ve CHP diyaloğunun kardeşlik ve iyi niyetle hoşgörü ortamında sürdüğünü belirttiler.

İyi Parti'den atanan 2 adet Belediye Başkan Yardımcısı'nın bulunduğunun değerlendirildiği toplantıda ittifakın önemi bir kez daha vurgulandı. Belediye Başkanı Çetin Akın'a ve emeği geçenlere vatandaşın hayrına olan her hizmet için çok teşekkür ettiklerini belirten İyi Parti Akhisar İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu nazik ziyaretleri hoş sohbetlerinden dolayı misafirlere teşekkür etti.

Kındıroğlu Akhisar'da CHP İlçe Başkanı Umut Çavuş ve Yönetimiyle oldukça iyi diyalogları olduğunu, Atamızın çizdiği yolda, Kuvayi Milliye ruhuyla hareket ettiklerini bildirdi. Şahısların gelip geçici eserlerin kalıcı olduğunu vurgulayan Kındıroğlu: “Kimse ben yaptım oldu zihniyetiyle hareket etmemeli,Akhisar'ımızın ve Akhisarlı'nın hayrına olan her işin arkasında,hayrına olmayan her davranışın da sonuna kadar karşısındayız” diyerek karşılıklı iyi niyet temennileriyle toplantıya son verildi.